Interesante, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli vlerësohen me nota të njëjta për paraqitjet e tyre

 Interesante, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli vlerësohen me nota të njëjta për paraqitjet e tyre

Monaco dhe Stade Reims kanë luajtur 2 me 2 në ndeshjen e sotme në Ligën e Parë të Francës.

Në këtë takim disa minuta në pjesën e dytë kishin edhe dy reprezentuesit e Kosovës, Arbër Zeneli dhe Valon Berisha, përcjell GazetaBlic.

Valon Berisha u inkuadra në ndeshje në minutën e 56′, kurse Arbër Zeneli në minutën e 60′.

Berisha kishte një rast të mrekullueshëm menjëherë pas aktivizimit në lojë, por të cilin nuk mundi ta konkretizonte.Të dy futbollistët janë vlerësuara me nota të njëjta 6.3.

LAJME TË TJERA