Këngëtari kosovar dhe bashkëshortja e tij dalin pozitiv me koronavirus?

 Këngëtari kosovar dhe bashkëshortja e tij dalin pozitiv me koronavirus?

Thuhet se çifti i njohur kanë dalë pozitiv me virusin Covid-19.

Këngëtari i njohur muzikës popullore, nga Kosova, Muhamet Sejdiu tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Burimet e Indeksonline mësojnë se për çiftin nga Gjakova që dolën pozitiv me koronavirus, bëhet fjalë për këngëtarin Muhamet Sejdiu dhe gruan e tij.

Këngëtari ishte në një koncert muzikor si i ftuar special në Munchengladbach të Gjermanisë me datën 6 dhe 7 mars.

LAJME TË TJERA