Këtu mund ta shikoni LIVE duelin Drita – Inter D’Escaldes

 Këtu mund ta shikoni LIVE duelin Drita – Inter D’Escaldes

Ka filluar para pak çastesh ndeshja e dytë gjysmëfinale raundit paraeliminator të Ligës së Kampionëve mes Dritës dhe Inter D’Escaldes.

Këtë takim mund ta përcillni direkt në faqen zyrtare të kampionit të Andorras, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe linku:

Posted by Inter Club d'Escaldes on Saturday, August 8, 2020

LAJME TË TJERA