Kjo është komuna më e prekur në 24 orët e fundit

 Kjo është komuna më e prekur në 24 orët e fundit

168 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: Sërish numër i madh i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Komuna më e prekur del të jetë Prishtina, me gjithsej 91 raste.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

157 TË SHËRUAR DHE 168 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 21, 2020

LAJME TË TJERA