Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

46 raste të reja me koronavirus.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

62 TË SHËRUAR DHE 46 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, September 30, 2020

LAJME TË TJERA