Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

34 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, përcjell 07 Press.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

73 TË SHËRUAR DHE 41 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, October 5, 2020

/GazetaBlic/

LAJME TË TJERA