Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

117 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

131 TË SHËRUAR DHE 117 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, September 5, 2020

LAJME TË TJERA