Ky është numri i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit në rajonin 07

 Ky është numri i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit në rajonin 07

13 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në rajonin 07.

Këtë e ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përmes postimeve tashmë të zakonshme, përcjell 07 Press.

Lexo edhe: Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Nga këto 13 raste, tetë sosh janë nga Gjakova, kurse pesë të tjera nga Rahoveci.

Njoftimi i plotë:

49 TË SHËRUAR DHE 137 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, October 18, 2020

/GazetaBlic/

LAJME TË TJERA