Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

 Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

71 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

163 TË SHËRUAR DHE 71 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, September 13, 2020

LAJME TË TJERA