Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë

 Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë

2 viktima dhe 133 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Këtë e ka konfirmuar vetëm para pak çastesh ministria e shëndetësisë, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe raporti i plotë.

LAJME TË TJERA