Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në rajonin 07

 Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në rajonin 07

Tre raste të reja me koronavirus në rajonin 07.

Lexo edhe: Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell 07 Press.

Nga këto tre raste, dy janë nga Malisheva, derisa një nga Rahoveci.

Më poshtë njoftimi i plotë.

131 TË SHËRUAR DHE 117 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, September 5, 2020

LAJME TË TJERA