Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend

 Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend

IKSHP ka njoftuar për 9 viktima të reja si pasojë e koronavirusit, raporton 07 Press.

Komunikata e plotë:

152 TË SHËRUAR DHE 224 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 1, 2020

LAJME TË TJERA