Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë

 Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë

Një rast i vdekjes nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Këtë e ka konfirmuar vetë IKSHPK-ja përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00, përcjell 07 Press.

Deri më tani janë regjistruar 656 raste të pacientëve që humbën betejën me virusin me kurorë.

Njoftimi i plotë.

71 TË SHËRUAR DHE 130 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, October 20, 2020

/07 Press/

LAJME TË TJERA