Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

 Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

Bie numri i viktimave.

Tre sosh janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, përcjell 07 Press.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: IKSHPK publikon numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

122 TË SHËRUAR DHE 70 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, September 12, 2020

07 Press

LAJME TË TJERA