Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

 Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

3 viktima të tjera janë regjistruar në Kosovë në 24 orët e fundit nga koronavirusi.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

125 TË SHËRUAR DHE 181 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 7, 2020

LAJME TË TJERA