Ky është parashikimi i motit për sot

 Ky është parashikimi i motit për sot

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-30 gradë Celsius.

Era do të fryjë kryesisht nga verilindja, e lehtë dhe mesatare 4-10m/s.

Shtypja atmosferike në rritje, e gjatë javës së ardhshme me tendencë të rënies.

LAJME TË TJERA