LAJM I MIRË: Bie numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

 LAJM I MIRË: Bie numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

111 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

159 TË SHËRUAR DHE 111 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, August 23, 2020

LAJME TË TJERA