LAJMI I FUNDIT: 12 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

 LAJMI I FUNDIT: 12 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

12 raste të reja me koronavirus në rajonin tonë dhe 114 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes postimeve tashmë të zakonshme.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

117 TË SHËRUAR DHE 114 RASTE ME COVID-19!Sot më 03 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, July 3, 2020

LAJME TË TJERA