LAJMI I FUNDIT: 14 raste të reja me koronavirus, 6 sosh në rajonin 07

 LAJMI I FUNDIT: 14 raste të reja me koronavirus, 6 sosh në rajonin 07

6 rastet të reja me koronavirus në rajon 07 dhe 14 në total në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vendon tonë.

Më poshtë njoftimi i plotë i IKShP-së.

TRE TË SHËRUAR DHE KATËRMBËDHJETË RASTE ME COVID-19!Sot më 20 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, May 20, 2020

LAJME TË TJERA