LAJMI I FUNDIT: 17 raste të reja me koronavirus në rajonin 07, ky është numri total i të infektuarve

 LAJMI I FUNDIT: 17 raste të reja me koronavirus në rajonin 07, ky është numri total i të infektuarve

17 raste të reja me koronavirus në rajonin 07 dhe 245 në gjithë Kosovën.

Kështu ka bërë të ditur instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes postimeve tashmë të zakonshme.

Më poshtë edhe komunikata e para pak çasteve:

133 TË SHËRUAR DHE 245 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, August 2, 2020

LAJME TË TJERA