LAJMI I FUNDIT: 196 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: 196 raste të reja me koronavirus në Kosovë

196 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

134 TË SHËRUAR DHE 196 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 6, 2020

LAJME TË TJERA