LAJMI I FUNDIT: 21 raste të reja vetëm në rajonin 07

 LAJMI I FUNDIT: 21 raste të reja vetëm në rajonin 07

21 raste të reja me koronavirus në rajonin tonë dhe 250 në gjithë Kosovën.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë nga IKSHPK-ja:

126 TË SHËRUAR DHE 250 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 3, 2020

LAJME TË TJERA