LAJMI I FUNDIT: 220 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: 220 raste të reja me koronavirus në Kosovë

220 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

121 TË SHËRUAR DHE 220 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, July 26, 2020

LAJME TË TJERA