LAJMI I FUNDIT: 224 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: 224 raste të reja me koronavirus në Kosovë

224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Komuna me më së shumti të prekur sërish rezulton të jetë Prishtina.

152 TË SHËRUAR DHE 224 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 1, 2020

LAJME TË TJERA