LAJMI I FUNDIT: 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë / 3 në Vushtrri, 1 në Gjilan

 LAJMI I FUNDIT: 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë / 3 në Vushtrri, 1 në Gjilan

4 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në rajonin 07.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

NËNTËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE KATËR RASTE ME COVID-19!Sot më 28 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, May 28, 2020

LAJME TË TJERA