LAJMI I FUNDIT: 4 raste të reja në rajonin tonë, ky është numri total i të infektuarve

 LAJMI I FUNDIT: 4 raste të reja në rajonin tonë, ky është numri total i të infektuarve

4 raste të reja me koronavirus në rajonin tonë dhe 181 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh drejtori i institutit kombëtar të shëndetit publik në vend përmes një konference për media.

Më poshtë komunikata e plotë:

125 TË SHËRUAR DHE 181 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 7, 2020

LAJME TË TJERA