LAJMI I FUNDIT: 7 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

 LAJMI I FUNDIT: 7 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën dhe 7 raste në rajonin tonë.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: 224 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Nga 7 raste në rajonin 07, pesë prej tyre janë nga Malisheva, kurse dy nga Gjakova.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Komuna me më së shumti të prekur sërish rezulton të jetë Prishtina.

152 TË SHËRUAR DHE 224 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 1, 2020

LAJME TË TJERA