LAJMI I FUNDIT: 7 viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

 LAJMI I FUNDIT: 7 viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

7 është numri i viktimave të regjistruara në 24 orët e fundit në Kosovë.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: 21 raste të reja vetëm në rajonin 07

Nga 249 vdekje sa ishin të regjistruara një ditë më parë, tani me konfirmimin e para pak çasteve rezultojnë 256 sosh, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

126 TË SHËRUAR DHE 250 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 3, 2020

07 Press

LAJME TË TJERA