LAJMI I FUNDIT: 99 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: 99 raste të reja me koronavirus në Kosovë

99 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

152 TË SHËRUAR DHE 99 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 24, 2020

LAJME TË TJERA