LAJMI I FUNDIT: Berat Buzhala rezulton pozitiv me koronavirus

 LAJMI I FUNDIT: Berat Buzhala rezulton pozitiv me koronavirus

Gazetari Berat Buzhala ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Këtë e ka konfirmuar vetë ai përmes një postimi në “Facebook”.

Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet :)Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra…

Posted by Berat Buzhala on Wednesday, June 24, 2020

LAJME TË TJERA