LAJMI I FUNDIT: Bie numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Bie numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

46 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

101 TË SHËRUAR DHE 46 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, September 25, 2020

LAJME TË TJERA