LAJMI I FUNDIT: Bie numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Bie numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë

142 raste të reja me koronavirus në vendin tonë dhe 201 të shëruar.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetësisë publike.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

201 TË SHËRUAR DHE 142 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 14, 2020

LAJME TË TJERA