LAJMI I FUNDIT: IKSHPK publikon numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: IKSHPK publikon numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

70 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së:

122 TË SHËRUAR DHE 70 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, September 12, 2020

LAJME TË TJERA