LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

145 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

144 TË SHËRUAR DHE 145 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 15, 2020

LAJME TË TJERA