LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

141 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në Kosovë në 24 orët e fundit.

Kështu njoftoi para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

143 TË SHËRUAR DHE 141 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 27, 2020

LAJME TË TJERA