LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

137 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

49 TË SHËRUAR DHE 137 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, October 18, 2020

LAJME TË TJERA