LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në rajonin 07 dhe në gjithë Kosovën

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në rajonin 07 dhe në gjithë Kosovën

23 raste të reja me koronavirus në rajonin 07 dhe 169 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

197 TË SHËRUAR DHE 169 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 22, 2020

LAJME TË TJERA