LAJMI I FUNDIT: Konfirmohet rezultati i 485 mostrave për koronavirus në 24 orët e fundit

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohet rezultati i 485 mostrave për koronavirus në 24 orët e fundit

142 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes një njoftimi në rrjetet sociale, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

101 TË SHËRUAR DHE 142 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, July 20, 2020

LAJME TË TJERA