LAJMI I FUNDIT: Konfirmohet rezultati për koronavirus nga 401 mostra

 LAJMI I FUNDIT: Konfirmohet rezultati për koronavirus nga 401 mostra

239 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

102 TË SHËRUAR DHE 239 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 28, 2020

LAJME TË TJERA