LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

193 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një konference për media.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

205 TË SHËRUAR DHE 193 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 13, 2020

LAJME TË TJERA