LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

104 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh insituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

42 TË SHËRUAR DHE 104 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, October 16, 2020

LAJME TË TJERA