LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit

 LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit

119 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell 07 Press.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKPSHK-së:

154 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 28, 2020

LAJME TË TJERA