LAJMI I FUNDIT: Mësohet numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

 LAJMI I FUNDIT: Mësohet numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

158 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

245 TË SHËRUAR DHE 158 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 20, 2020

LAJME TË TJERA