LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë aktorja e madhe kosovare, Leze Qena

 LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë aktorja e madhe kosovare, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesëmarrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj.

Së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

LAJME TË TJERA