LAJMI I FUNDIT: Përfundon intervistimi i Thaçit në Gjykatën Speciale

 LAJMI I FUNDIT: Përfundon intervistimi i Thaçit në Gjykatën Speciale

Ka përfunduar intervistimi i presidentit Hashim Thaçi, në Gjykatën Speciale.

Intervista e tij ka përfunduar para pak minutash dhe bëhet e ditur se më nuk do të intervistim të Thaçit para Prokurorit të Specializuar në Gjykatën Speciale.

Kjo është dita e katërt radhazi, që presidenti Thaçi, është marrë në pyetje, teksa intervistimi i sotëm ka filluar në orën 14:00.

LAJME TË TJERA