LAJMI I FUNDIT: Rekord i zi, ky është numri i të prekurve në 24 orët e fundit

 LAJMI I FUNDIT: Rekord i zi, ky është numri i të prekurve në 24 orët e fundit

276 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një komunikate për media.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

153 TË SHËRUAR DHE 276 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, July 27, 2020

LAJME TË TJERA