LAJMI I FUNDIT: Sërish numër i madh i rasteve të reja me koronavirus

 LAJMI I FUNDIT: Sërish numër i madh i rasteve të reja me koronavirus

181 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu njoftoi para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

136 TË SHËRUAR DHE 181 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, July 23, 2020

LAJME TË TJERA