Leonora Jakupi nis pushimet në Shqipëri bashkë me familjen e saj

 Leonora Jakupi nis pushimet në Shqipëri bashkë me familjen e saj

Duket se izolimit në shtëpi i erdhi fundi edhe për Leonora Jakupin, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore tashmë ka nisur pushimet.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ndërsa atë po e shoqërojnë familjarët e saj.

Kujtojmë se tre muaj më parë, atëherë kur dhe ishim të izoluar, Leonora Jakupi mbajti koncert në qytetin e Skenderajt, e që veshja e saj tërheqi vëmendjen.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2020/08/leonorajakupi_76485577_913561115797982_7234454221010325865_n.mp4?_=1

LAJME TË TJERA