Lumir Abdixhiku dhe bashkëshortja e tij infektohen me koronavirus

 Lumir Abdixhiku dhe bashkëshortja e tij infektohen me koronavirus

Ish-ministri i Infrastrukturës, Lumir Abdixhiku dhe gruaja e tij, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Kjo u bë e ditur në një shkrim të Abdixhikut në rrjete sociale.

“Miq, Sot unë dhe Albina jemi testuar pozitiv. Ndjehemi mirë dhe nuk kemi ndonjë simptomë.

Jemi vetizoluar dhe po përcjellim rekomandimet e institucioneve. Kujdesi i tyre është i jashtëzakonshëm”, ka shkruar ai.

LAJME TË TJERA