Me një foto pranë nënës, Gold AG uron festën e Fitër Bajramit

 Me një foto pranë nënës, Gold AG uron festën e Fitër Bajramit

Pas muajit të shenjtë të Ramazanit, besimtarët mysliman festojnë Fitër Bajramin.

Edhe këngëtarët e estradë po e urojnë këtë festë.

Gold AG njihet si praktikues i fesë Islame dhe nuk ka se si të mungoi urimi i tij.

Përmes rrjeteve sociale me një fotografi pranë nënës së tij ai ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë.“Urime festa e Fiter Bajramit”, ka shkruar Goldi.

LAJME TË TJERA

x